O firme

TZB Global, s.r.o. pôsobí v oblasti výroby a dodávok vzduchotechnických rozvodov a klimatizačných systémov od roku 1995, kedy bola zahájená výroba vo výrobnej prevádzke v obci Malá Mača. Výrobný program pozostáva z kompletného sortimentu štvorhranného a kruhového potrubia, vzduchotechnických prvkov, závesných a kotviacich systémov uchytávania VZT a exteriérových klimatizačných jednotiek.

V roku 2003 začala svoju činnosť divízia spracovania plechu, ktorá je vybavená najmodernejšími technologickými CNC zariadeniami na spracovanie plechu od firmy TRUMPF, ktoré zaručujú maximálnu presnosť výroby a vysoký kvalitatívny štandard.

V súčasnej dobe firma zamestnáva 118 vysoko kvalifikovaných pracovníkov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výroby a vývoja vzduchotechnických prvkov a potrubí, ich projekcie a technického poradenstva. Výroba je sústredená v moderných výrobných halách o celkovej rozlohe 4.500 m2, so súčasnou ročnou výrobnou kapacitou 250.000 m2 vzduchotechnických rozvodov.

Spoločnosť kladie dôraz na spoľahlivosť a vysokú kvalitu svojich výrobkov, neustále rozširovanie výrobného sortimentu o novovyvinuté výrobky, ich rozmerové rady a veľmi flexibilný prístup k riešeniu potrieb obchodných partnerov. Zavedením optimalizácie v technologických a logistických postupoch ponúkame zákazníkom krátke dodacie lehoty, atraktívne konkurencie schopné ceny a dodávku výrobkov našimi vozidlami až na miesto určenia.

Firma okrem dodávok slovenským zákazníkom exportuje svoje výrobky do Nemecka, Rakúska, Francúzska, Maďarska a ďalších krajín Európy.

Kvalita systému riadenia spoločnosti a jej spoľahlivosť bola v roku 2009 potvrdená certifikátom kvality podľa normy EN ISO 9001:2015 vystaveným firmou SGS pre Medzinárodné certifikačné služby EESV SGS.

Všeobecné dodacie a platobné podmienky